Статьи
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты
Регистрация

Статьи

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

Сучасні системи контролю та управління доступом (СКУД) є мережею пристроїв, за допомогою яких зону, що охороняється можна обладнати автоматичним пропускним пунктом. Складається вона з декількох основних компонентів, виконує певні завдання. Установка систем контролю і управління доступом, як і вибір устаткування, повинна проводитися справжніми професіоналами з урахуванням конкретних особливостей об'єкта. Компанія "Авангард Сек'юріті" може виявитися непоганим помічником для всього цього, тому що пропонує комплексну підтримку з гарантією високої якості і надійності.

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

Останнім часом все більш популярним вибором стає комплексна система безпеки, яка може ефективно використовуватися на різноманітних об'єктах. Вона дає можливість захистити їх від несанкціонованого проникнення, забезпечити повний контроль і т.д. Дуже важливо купити систему відеоспостереження високої якості для виконання основних функцій. Вона являє собою одну з базових частин комплексної системи. Компанія "Авангард Сек'юріті" допоможе підібрати під конкретні потреби оптимальне обладнання, повністю відповідає всім стандартам.

Особливості систем відеоспостереження

Це спеціальне обладнання, яке дає можливість забезпечити спостереження за різними частинами об'єкта. Вона не виконує безпосередньо захисних функцій, але дозволяє контролювати практично всі, що відбувається на території. Використання камер дає можливість співробітником охорони конкретного об'єкта візуально контролювати територію, її периметр. Для цього інформація з камер подається на монітори, які можуть розташовуватися в спеціальній кімнаті на підприємстві або в центрі охорони. Візуально можна контролювати практично всі, що може статися на території. Це можуть бути такі чинники загрози, як проникнення несанкціонованого характеру, загоряння, відстеження ситуації в торговому залі і т.д. Це функціональне обладнання, без якого практично неможливо обійтися на багатьох виробничих, торгових та інших подібних об'єктах.
Камери дозволяють повноцінно відстежувати ситуацію не тільки вдень, але і в темний час доби, тому що вони володіють інфрачервоним підсвічуванням. Тому гарантується надійний рівень захисту об'єкта фактично в цілодобовому режимі. Додатково можна встановити системи поворотного типу, щоб спостерігати за об'єктом було ще зручніше.

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Бажаєте встановити систему відеоспостереження, але не знаєте з чого почати? Тож ми спробуємо поділитися з Вами нашим досвідом, щоб ви відчували позитивний ефект від встановлення та єксплуатації системи відеоспостереження.

 

Що таке технічне завдання на проектування/встановлення відеоспостереження і навіщо воно потрібне?

Перш за все, і найголовніше - сформулюйте технічне завдання до системи відеоспостереження. Навіть якщо ви збираєтесь встановлювати її власноруч без допомоги спеціалізованих компаній. Бажано все це записати на папері або в електронному документі. В технічному завданні сформулюйте основну задачу, яку має виконувати система відеоспостереження, яких цілей ви хочете досягти, встановивши систему. Це основне, без чого не можливо рухатися далі і правильно підібрати обладнання для відеоспостереження. Навіть якщо основна мета "для галочки" чи "щоб була", то так чесно і запишіть. 

Після з'ясування мети встановлення відеоспостереження вам необхідно визначити самі важливі зони на вашому об'єкті, з'ясувати, що ви хочете "бачити" в кожній з цих зон. Наприклад, вам необхідно розпізнавати номер автотранспорту на в'їзді на територію об'єкта, робити це автоматично чи у ручному режимі при перегляді архіва, або вам потрібно бачити загальний план, колір та марку автотранспорту. При вході у приміщення потрібно здійснювати ідентифікацію осіб чи достатньо розуміти лише їх кількість?

У технічному завданні варто додатково зазначити кількість днів зберігання архіву, географічне місце його зберігання, бажаний режим роботи відеоспостереження, необхідність безперебійного живлення, необхідність функцій відеоаналітики (розпізнавання номеру, обличчя, наявності чи відсутності засобів індивідуального захисту і т.і.

 

Проектування системи відеспостереження

На цьому етапі здійснюється підбір необхідного обладнання (типу, технічних характеристик), технологій передачі даних (кабельні лінії, комутаційне обладнання), програмного забезпечення. Помилка, допущена на етапі проектування - це скоріш за все марно витрачені кошти. Адже в такому випадку результат не буде відповідати Вашим очікуванням. Для прикладу, неправильний підбір відеокамери може призвести до того, що вона не буде повною мірою виконувати ті завдання, що планувались в технічному завданні на відеоспостереження. Це наприклад може бути занадто широкий кут огляду відеокамери, низька роздільна здатність або чутливість матриці, відсутня або недостатня підсвітка камери, використання поворотних камер в режимі "без оператора" та спеціалізованого програмного забезпечення, що автоматично керує цією камерою. 

Не менш важливим питанням є проектування трас прокладки кабельної мережі. Наприклад, близькість сигнального кабелю до зон з підвищеними електромагнітними випромінюваннями чи наводками може привести як до проблем використання певного типу обладнання, так і виходу з ладу всієї системи відеоспостереження.

Неправильно підібране комутаційне обладнання може привести до неможливості віддаленого контролю за роботою системи відеоспостереження, керування роботою камер, а в найгіршому випадку - до виходу з ладу обладнання. На цьому етапі потрібно чітко розуміти відвовідність обладнання задекларованим стандартам та сумісність елементів системи відеоспостереження.

На етапі проектування здійснюється також проектування системи відеоспостереження в спеціалізованому програмному забезпеченні, що додатково допомагає завчасно усунути помилки ще до етапу закупівлі обладнання.

 

Закупівля обладнання

Здається, найпростіший етап, якщо є кошти. Однак і на цьому етапі побудови системи є свої "підводні камені". Окрім більш вигідної цінової пропозиції варто проаналізувати якість гарантійного та післягарантійного обслуговування, а також доступність і кваліфікацію технічної підтримки зі сторони постачальника обладнання. Погодьтеся, міняти частину обладнання системи тільки тому, що в програмному забезпеченні обладнання (прошивках) розробник допустив помилку, якою можуть скористатися зловмисники, досить затратно. А ця загроза може спричинити те, що в кращому випадку обладнання буде деактивовано, а в гіршому – сторонні особи отримають доступ до вашої системи (доступ до керування вашою системою, доступ до архіву чи зміна паролів доступу користувачів). При цьому технічна підтримка виробника мовчить, або рекомендує відключити доступ системи до мережі, тобто віддалене керування такою системою стає неможливим. І такі випадки непоодинокі.

 

Монтаж, пусконалагоджувальні роботи та експлуатація відеоспостереження

Якщо на етапі проектування все зроблено правильно, скоріш за все у Вас не буде жодних проблем з монтажем. Але для розуміння, монтаж - це не скрутити кабель, це не прикрутити відеокамеру. Монтаж починається з прокладання кабельних трас, при необхідності погодженні і внесенні змін до проекту, надійному і правильному встановленні роз'ємів, організації заземлення обладнання. Пусконалагоджувальні роботи полягають у налаштуванні обладнання відеоспостереження, юстируванні камер, налаштуванні програмного забезпечення, клієнтів системи системи відеоспостереження, налаштуванні шлюзів безпеки для унеможливлення несанкціонованого доступу.

videoinstall

Після цього наступає етап функціонування системи - те для чого і створювалося відеоспостереження. Саме на цьому етапі Ви отримаєте відповіді на питання:

 • Чи правильно була запроектована система?
 • Чи надійно працює обладнання?
 • Чи зручно взагалі користуватися системою?

Під час експлуатації Ви зрозумієте різницю між поняттями "вартість відеоспостереження" і "вартість експлуатації відеоспостереження", зможете на власному досвіді перевірити, чому не варто обирати найдешевше обладнання, навіть якщо в характеристиках не бачите різниці, чому краще встановити керований комутатор, який в 3 рази дорожчий, ніж дешевий некерований.

І головне, якщо є сумніви на деякому з етапів, краще зверніться до професіоналів. Наприклад, спеціалісти нашої компанії можуть надати вам кваліфіковані рекомендації, в деяких випадках безкоштовні, для інших у нас є послуга шеф-монтажа, де за помірну плату ми виступимо консультантами при Вашій самостійній побудові системи відеоспостереження, допоможемо налаштувати обладнання та провести пусконалагоджувальні роботи.

 

І нарешті корисні посилання.

 • Хочете дізнатися додатково про нашу послугу встановлення відеоспостереження? Тоді вам сюди.
 • Варстість монтажних та пусконалагоджувальних робіт зі встановлення системи відеоспостереження тут.
 • Потрібне обладнання для відеоспостереження? Вам в наш магазин.
 • А тут ми ділимося нашими проектами та роздумами про те, чим займаємось.

 

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

Висока роздільна здатність

Роздільна здатність IP-відеокамер не має обмежень, які властиві аналоговим камерам. 5 мегапіксельна IP-камера за деталізацією в десять разів краща, ніж аналогова з роздільною здатністю 4CIF.

З появою стандартів AHD, TVI, CVI ця ситуація дещо змінилася: на ринку присутні аналогові камери з роздільною здатністю до 8 мегапікселів. Коштують вони дешевше аналогічних за роздільною здатністю IP-камер, однак вартість відеореєстратора для них, витрат на кабельну інфраструктуру та недоліків аналогової передачі сигналу дуже часто нівелюють їх цінову перевагу.

 1 resolutions

Порівняння зображення з камер різної роздільної здатності.
1: 4 CIF (704 x 576)
2: SVGA (800 x 600)
3: HDTV 720p (1280 x 720)
4: HDTV 1080p (1920 x 1080)
5: 3 Мп (2048 x 1536)
6: 5 Мп (2592 x 1944)
7: 4K (3840 x 2160)

IP-камери, зокрема виробництва Axis, мають декілька варіантів форматів кадра, наприклад 4:3 або 16:9. Це дозволяє знімати більш широкі області та охопити відеоспостереженням ті зоні, які необхідні.

 

Простота установки

IP-камери легко підключити до існуючої мережі передачі даних, так що не потрібно буде вкладати кошти в нову кабельну інфраструктуру. При використанні технології  Power over Ethernet (PoE) достатньо лище прокладання до камери одного кабелю, по якому будуть передаватися данні та живлення. Якщо ваші мережеві комутатори мають джерело безперебійного живлення, то вони забезпечать живленням і камери.

IP-камери мають інструменти, які полегшують їх установку. Так IP-камери Axis мають інструмент дистанційного фокусування варіфокального об'єктива, лічильник пікселів допомагає впевнитися в тому, що роздільна здатність камери відповідає вимогам у конкретній ситуації.

 

Повністю цифрова технологія

Зображення з IP-камери не втрачає якості при передачі на великі відстані на відміну від аналогового сигналу, якість якого падає при збільшенні відстані передачі. Цифровий сигнал завжди зберігає незмінну якість. Також одна відеокамера може одночасно передавати різним користувачам відеопотоки, які можуть відрізнятися за якістю і відповідати різним частинам зображення, знижуючи тим самим навантаження на мережу та вимоги до пристроїв зберігання данних.

Окремо хочемо зазначити, що питання відстані передачі аналового сигналу ми вирішуємо за допомогою комплекту передачі аналогово відеосигналу по оптоволокну. Наприклад, за допомогою ось такого комплекту https://asec.com.ua/asecshop/videonablyudenie/dop/video-fiber-kit-2ch-detail. До речі, є різні варіанти виконання таких передатчиків з різною роздільною здатністю відео, кількістю відеоканалів, можливістю передавати додаткову інформацію, наприклад RS-485 інтерфейс. Але ж ціна питання зростає, що нівелює дешевизну аналогового обладнання.

 

Вбудовані в камеру інтелектуальні функції

Можливості IP-камер не обмежуються передачею лише відеопотока. Вбудовані інтелектуальні функції дозволяють камерам самостійно виконувати багато задач, знижуючи навантаження на операторів та надаючи важливі для бізнеса дані і підвищуючи ефективність відеоспостереження.

Функція відеодетектора руху дозволяє камері активувати події, якщо в полі обзору щось відбувається. Вбудована функція сигналізації про несанкціоноване втручання повідомляє оператора про спроби втручання в роботу камери.

2 motion detection

 Інша корисна функція - контроль перетинання віртуального кордону. Ця функція допомагає виявляти рухомі об'єкти, які перетинають віртуальну лінію, дозволяючи автоматично ініціювати події. 

3 video analytics

 

Повна інтеграція

IP-камера дозволяє передавати живлення, відео- та аудіоданні, сигнали керування та сигнали ввода/вивода по одному кабелю. Це знижує витрати, розширює функціонал та відкриває широкі можливості для інтеграції.

Використовуючи входи та виходи камери, можна організовувати керування іншими пристроями - автоматично або під наглядом оператора. Вбудована підтримка двонаправленої передачі аудіосигнала дозволяє операторові розмовляти з людиною, що стоїть перед камерою. Аудіофункції камери також можна використовувати для виявлення подій та активації тривоги чи запису.

У випадку аналогової PTZ-камери для управління панорамуванням, нахилом та зумом необхідний окремий кабель. Для підтримки звука - ще один. Разом з кабелями для живлення та відео все це створює дорогу і негнучну інфраструктуру. Варто зазначити, що виробники аналогових відеокамер високої роздільної здатності створюють обладнання та впроваджують різноманітні проприєтарні протоколи передачі відео, сигналів керування PTZ та живлення одним коаксіальним кабелем. Це досить зручно, однак висуває вимоги щодо якості коаксіального кабелю та накладає обмеження щодо використання обладнання іншого виробника.

 

Вбудовані засоби безпеки

IP-камери підтримують шифрування відеопотока, а також багаторівневе керування доступом. Таким чином, ви можете точно контролювати доступ до інформації у вашій системі в залежності від користувача, і ваше відео буде надійно захищене від будь-яких сторонніх маніпуляцій.

Аналогове відео не захищене. В силу відсутності будь-якого шифрування чи аутентифікації відеопоток з аналогової камери можна легко переглянути, змінити чи замінити, втрутившись у роботу системи відеоспостереження. Додатково до шифрування HTTPS і підтримці VPN IP-камера також дозволяє використовувати стандарт IEEE 802.1x і фільтрацію IP-адрес. До всіх відеозаписів можна додати цифрові водяні знаки.

 

Чудове зображення рухомих об'єктів

Аналогові камери реєструють зображення порядково. Це значить, що в одному проході скануються непарні рядки, в другому - тільки парні. Потім ці 2 набори рядків об'єднуються в одне зображення. Проблема полягає у тому, що будь-який рух у кадрі викликає розмиття результуючого зображення. При використанні IP-камери не виникає проблем, пов'язаних з черезрядковою розгорткою. Завдяки прогресивній розгортці у кажному кадрі реєструється усе зображення цілком, що забезпечує чудову якість зображення.

 

Легкість масштабування

Системи відеоспостереження на базі IP-технологій легко масштабуються, якщо виникає така необхідність. Вимоги до кабельної інфраструктури нижчі, ніж до аналогових систем, а відкриті стандарти позбавляють прив'язки до проприєтарних технологій.

Додавання камер чи функцій до аналогової системи вимагає нових кабельних ліній і необхідного нового обладнання, що для системи на базі проприєтарних технологій може обмежувати вибір вузьким набором продуктів одного постачальника.

Консорціум ONVIF - відкрита галузева організація по розробці єдиного стандарту інтерфейсу для засобів фізичної безпеки на базі протокола IP. Підтримка ONVIF гарантує сумісність і взаємодію IP-обладнання різних виробників в загальній мережі.

Завдяки використанню стандартного IP-обладнання система легко інтегрується з іншими системами. Ви можете легко передавати IP-потік туди, де він потрібен, а камери можна модернізувати, встановлюючи в них інтелектуальні програмні модулі для розширення функціональності.

 

Зниження сумарних витрат

Сукупна вартість володіння для систем на базі IP-технологій може навіть бути нижчою в порівнянні з аналоговими системами. Це насамперед залежить від конкретного об'єкта та кількості відеокамер на ньому. Не дивлячись на більш низку вартість аналогових камер, супутні витрати на роботи та цифрові відеореєстратори зміщують баланс на користь IP-камер.

Дослідження показують, що в середньому при 40 камерах вартість IP-системи виявлялась нижче на 16%, ніж аналогової.

Менша кількість кабелів потребує меншого обсягу обслуговування, а відкриті стандарти дозволяють використовувати для інтеграціїї функцій недороге масове ІТ-обладнання.

 

Нові можливості

Система відеоспостереження, побудована на базі IP-технологій, готова до майбутніх викликів та можливостей. Відкриті стандарти і модульна архітектура дозволяє адаптувати ваші камери до новітніх технологій.

Система на базі IP-технологій має багато переваг перед аналоговою системою. Вбудований в камеру WEB-інтерфейс забезпечує зручний доступ. Керування системою і пристроями зберігання данних можна здійснювати дистанційно.

IP-камери легко модернізуються, а обслуговування і огляд системи можна виконувати на рівні окремих камер. IP-камери з картами пам'яті SD/SDHC чи NAS-накопичувачами забезпечують ефективне та економічне локальне зберігання записів та резервування системи.

4 schematic network video

//За матеріалами сайту axis.com 

 

 

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Внимание владельцев кафе, ресторанов, торгово-развлекательных центров, гостиниц и других объектов! Хотите узнать своих клиентов получше и использовать эти знания для увеличения прибыли Ваших предприятий?!

Откройте новые возможности Вашего бизнеса с системами WiFi HotSpot

Если у Вас заведение общепита, гостиница, торговая точка, развлекательный центр или банк с функционирующей Wi-Fi-сетью беспроводного Интернета, с её помощью Вы можете увеличить продажи, повысить лояльность своих клиентов и продвигать бизнес.

Всё это можно реализовать с помощью услуги HotSpot (хот-спот), которая не только обеспечивает пользователям беспрепятственный доступ к WiFi-cети Вашего заведения, но и позволяет ознакомить их с информацией, в распространении которой заинтересованы Вы как владелец точки Wi-Fi (например, акционные предложения, меню, прайс-листы и т.п.). Эта информация будет первой, что увидит при подключении к сети Ваш клиент.

Данная возможность обеспечивается благодаря показу управляемой приветственной страницы перед подключением к Интернету. Это гарантирует то, что посетители, подключаясь к сети, обязательно увидят информацию, которую Вы желаете до них донести (предложения дня, акции, меню, ...).

Преимущества HotSpot

Итак, с системой HotSpot Вы можете:

повысить прибыль от бизнеса благодаря быстрому запуску или прекращению рекламных акций;
снизить затраты денег и времени на подготовку печатных материалов для посетителей (флаеров, рекламных проспектов и т.д.);
повысить лояльность посетителей Вашего заведения и увеличить частоту его посещения благодаря специальным предложениям (скидкам, бонусам, купонам, акциям), информация о которых размещается на приветственной странице;
собрать расширенные маркетинговые данные по портрету посетителей, в том числе имена и номера мобильных телефонов.

Сферы применения Wi-Fi хот-спотобласть применения хот-спот

Для кого полезна данная услуга:

 • для ресторанов/кафе (привлечение доп.клиентов);
 • для отелей (приток новых посетителей из числа активных участников социальных сетей и деловых людей);
 • для торгово-развлекательных центров (увеличение кол-во покупателей);
 • для учебных заведений и кампусов;
 • для спортклубов, стадионов и спорткомплексов;
 • для больниц и поликлиник (поднимает уровень обслуживания на новый уровень);
 • для автомоек и автозаправок (обеспечение клиентов доступом к сети во время мойки авто или посещения экспресс-кафе);
 • для станций метро, вокзалов, аэропортов и т.д.

Также многие компании для удобства сотрудников и клиентов организуют хот-споты в своих офисах.

Компания «Авангард Секьюрити» предоставляет услуги по организации (развертыванию) систем HotSpot на базе Wi-Fi сетей, которые позволят продвинуть Ваш бизнес и повысить к нему лояльность!

А ещё Вы получаете целую массу других возможностей:
это и рекламный канал, позволяющий продвигать товары и услуги, а также проводить различные распродажи и акции;
возможность непосредственного общения с клиентами и получения от них обратной связи, которая необходима для повышения качества обслуживания;
MCj044150400001 оперативную подачу информации. Загружайте на приветственную страницу ежедневное меню, акционные предложения и другую необходимую информацию. Каждое внесенное Вами изменение происходит мгновенно;
узнавайте больше о Ваших клиентах (сколько посетителей, как часто и какими акционными предложениями пользовались, какой информацией интересовались);
MCj044150000001 также можно ограничить доступ - установить длительность сессии, чтобы посетители не засиживались долго; и выделить отдельную закрытую зону для информационных систем и сотрудников компании;

Кроме того можно привлечь социальную активность HotSpot с входом через соц.сети. Таким образом, Вы не только получаете экономию времени Вашего и Ваших клиентов за счёт полностью автоматического механизма регистрации (нет необходимости устанавливать пароль и записывать его для Ваших клиентов), но и:

1) во-первых, Ваши анонимные гости становятся реальными людьми с именем, возрастом, адресом электронной почты и др. информацией из их профиля;
2) во-вторых, посетители могут поделиться со своими друзьями Вашим контентом, который появляется на их стенах;
3) и, в-третьих, раздавая бесплатный Wi-Fi, Вы можете рекламировать свою собственную страницу в соц.сети, получать новые репосты и социальные рекомендации от своих клиентов. Это повышает visibility (показываемость) Вашего бизнеса, заинтересованность клиентов и продажи.

Приобретайте новые возможности с системой Wi-Fi HotSpot.

Закажите свой собственный HotSpot у нас уже сегодня!

Подкатегории

Новости

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

   Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.