Статьи
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты

Статьи

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Алкотестер, що це і для чого потрібен.

 

Забезпечення безпеки працівників - обов’язок кожного сучасного підприємства. Реалії сьогодення вимагають від керівництва підприємства постійного контролю за станом, в якому працівники виходять на своє робоче місце. Адже будь-який інцидент на території підприємства - це, перш за все, проблема і відповідальність власника.

З цією метою можна видати співробітникам охорони ручні алкотестери і зобов'язати їх проводити контроль всіх осіб, що заходять на територію підприємства. Але практика показує, що співробітники охорони можуть невідповідально ставитися до своїх обов'язків або ж навіть вступати у змову з іншими співробітниками. В таких випадках знизити людський фактор допоможе використання системи контролю доступу  на прохідній на базі турнікету додатково обладнаного спеціалізованим алкотестером.

АлкоФор s40Такий алкотестер в автоматичному режимі проводить аналіз видихуваного повітря на наявність парів алкоголю, на основі чого "приймає" рішення про допуск чи недопуск особи на територію підприємства через турнікет. Ми використовуємо в своїх інтеграція алкотестер АлкоФор S40, який чудово себе зарекомендував в роботі на промислових підприємствах.

 

Варіанти інтеграції алкотестера.

 

Розглянемо більш детально різні варіанти встановлення та підключення алкотестера в систему контроля та управління доступом, які відрізняються глибиною інтеграції алкотестерів в систему.

  • Почнемо з того, що самому простому варіанті встановлення алкотестера він підключається між контролером СКУД та турнікетом. Таким чином, для алкотестер працює постійно, для пропуску відвідувача чи співробітника на територію необхідно одночасно виконання двох умов:
  1. контролер СКУД дозволяє вхід особи з відповідним ідентифікатором (RFID-ідентифікатором, біометричним, MobileID тощо);
  2. алкотестер після проведеного аналізу повітря робить висновок про відсутність або низький рівень алкоголю та надає дозвіл на прохід. 

Перевагою такої схеми інтеграції є простота підключення. 

Щодо недоліків варто відзначити відсутність відомостей в системі СКУД стосовно особи, що проходила перевірку на алкоголь, та конкретних значень вимірювань.

До речі, в багатьох спеціалізованих алкотестерах є можливість налаштування рівня алкоголю, перевищивши який під час аналізу робиться висновок про наявність стану алкогольного сп'яніння. На даний час в Україні законодавчо встановлений рішень 0.2 проміле, тому на більшості алкотестерів за замовчуванням теж встановлений такий рівень.

  • Варіантом більш поглибленої інтеграції алкотестера в систему контроля доступа на підприємстві є підключення одного з виходів алкотестера, що сигналізує про наявність алкоголю, на контролер. Здійснивши налаштування системи можна отримувати на адресу електронної пошти інформацію про цю подію із зазначенням її часу. Однак і в цьому випадку потрібно буде за допомогою тієї ж системи відеоспостереження визначати, хто саме намагався потрапити на територію підприємства в стані алкогольного сп’яніння.

Перевага - можливість додаткового контролю співробітників служби на предмет реагування на спроби потрапити на територію підприємства в стані алкогольного сп'яніння.

Недолік - для того, щоб визначити, хто саме зі співробітників перебував у стані алкогольного сп'яніння, необхідно витрати більше часу, перевіривши інформацію в системі відеоспостереження.

  • Третій варіант встановлення алкотестеру передбачає повну інтеграграцію в систему контроля доступа. За такої реалізації алкотестер вмикається спочатку відбувається ідентифікації особи, контролер СКУД надає дозвіл на прохід, вмикається алкотестер, проводиться аналіз, результати якого записуються до бази даних і ілише після цього особа може здійснити прохід через турнікет. Перевагою такої інтеграції є те, що співробітник служби безпеки зможе в будь-який момент часу створити звіт про події від алкотестеру із зазначенням величини виміряного алкотестером результату.

Перевага - повна інтеграція алкотестеру в систему контроля та управління доступом зі збереженням абсолютних величин про вміст алкоголю або його відсутність в базі данних та можливістю побудови звітів на основі цієї інформації.

Недолік - більш складна і вартісна інтеграція.

Така інтеграція успішно реалізована і працює на базі програмних комплексів U-Prox IP та Actima. 

Спеціалісти нашої компанії проконсультують Вас з питань, які виникли або можуть виникнути під час користування системою контроля та управління доступом та алкотестером.

 

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Качественная система видеонаблюдения может выполнить множество полезных функций, стать настоящей находкой для повышения уровня безопасности на том или ином объекте. Это защита от несанкционированного проникновения. На современном рынке представлено большое количество видов систем, которые обладают своими уникальными особенностями и достоинствами. Установка систем видео наблюдения может производиться на разнообразных объектах, среди которых частные дома, квартиры, производственные предприятия, офисы и т.д.

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Останнім часом все більш популярним вибором стає комплексна система безпеки, яка може ефективно використовуватися на різноманітних об'єктах. Вона дає можливість захистити їх від несанкціонованого проникнення, забезпечити повний контроль і т.д. Дуже важливо купити систему відеоспостереження високої якості для виконання основних функцій. Вона являє собою одну з базових частин комплексної системи. Компанія "Авангард Сек'юріті" допоможе підібрати під конкретні потреби оптимальне обладнання, повністю відповідає всім стандартам.

Особливості систем відеоспостереження

Це спеціальне обладнання, яке дає можливість забезпечити спостереження за різними частинами об'єкта. Вона не виконує безпосередньо захисних функцій, але дозволяє контролювати практично всі, що відбувається на території. Використання камер дає можливість співробітником охорони конкретного об'єкта візуально контролювати територію, її периметр. Для цього інформація з камер подається на монітори, які можуть розташовуватися в спеціальній кімнаті на підприємстві або в центрі охорони. Візуально можна контролювати практично всі, що може статися на території. Це можуть бути такі чинники загрози, як проникнення несанкціонованого характеру, загоряння, відстеження ситуації в торговому залі і т.д. Це функціональне обладнання, без якого практично неможливо обійтися на багатьох виробничих, торгових та інших подібних об'єктах.
Камери дозволяють повноцінно відстежувати ситуацію не тільки вдень, але і в темний час доби, тому що вони володіють інфрачервоним підсвічуванням. Тому гарантується надійний рівень захисту об'єкта фактично в цілодобовому режимі. Додатково можна встановити системи поворотного типу, щоб спостерігати за об'єктом було ще зручніше.

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Сучасні системи контролю та управління доступом (СКУД) є мережею пристроїв, за допомогою яких зону, що охороняється можна обладнати автоматичним пропускним пунктом. Складається вона з декількох основних компонентів, виконує певні завдання. Установка систем контролю і управління доступом, як і вибір устаткування, повинна проводитися справжніми професіоналами з урахуванням конкретних особливостей об'єкта. Компанія "Авангард Сек'юріті" може виявитися непоганим помічником для всього цього, тому що пропонує комплексну підтримку з гарантією високої якості і надійності.

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Висока роздільна здатність

Роздільна здатність IP-відеокамер не має обмежень, які властиві аналоговим камерам. 5 мегапіксельна IP-камера за деталізацією в десять разів краща, ніж аналогова з роздільною здатністю 4CIF.

З появою стандартів AHD, TVI, CVI ця ситуація дещо змінилася: на ринку присутні аналогові камери з роздільною здатністю до 8 мегапікселів. Коштують вони дешевше аналогічних за роздільною здатністю IP-камер, однак вартість відеореєстратора для них, витрат на кабельну інфраструктуру та недоліків аналогової передачі сигналу дуже часто нівелюють їх цінову перевагу.

 1 resolutions

Порівняння зображення з камер різної роздільної здатності.
1: 4 CIF (704 x 576)
2: SVGA (800 x 600)
3: HDTV 720p (1280 x 720)
4: HDTV 1080p (1920 x 1080)
5: 3 Мп (2048 x 1536)
6: 5 Мп (2592 x 1944)
7: 4K (3840 x 2160)

IP-камери, зокрема виробництва Axis, мають декілька варіантів форматів кадра, наприклад 4:3 або 16:9. Це дозволяє знімати більш широкі області та охопити відеоспостереженням ті зоні, які необхідні.

 

Простота установки

IP-камери легко підключити до існуючої мережі передачі даних, так що не потрібно буде вкладати кошти в нову кабельну інфраструктуру. При використанні технології  Power over Ethernet (PoE) достатньо лище прокладання до камери одного кабелю, по якому будуть передаватися данні та живлення. Якщо ваші мережеві комутатори мають джерело безперебійного живлення, то вони забезпечать живленням і камери.

IP-камери мають інструменти, які полегшують їх установку. Так IP-камери Axis мають інструмент дистанційного фокусування варіфокального об'єктива, лічильник пікселів допомагає впевнитися в тому, що роздільна здатність камери відповідає вимогам у конкретній ситуації.

 

Повністю цифрова технологія

Зображення з IP-камери не втрачає якості при передачі на великі відстані на відміну від аналогового сигналу, якість якого падає при збільшенні відстані передачі. Цифровий сигнал завжди зберігає незмінну якість. Також одна відеокамера може одночасно передавати різним користувачам відеопотоки, які можуть відрізнятися за якістю і відповідати різним частинам зображення, знижуючи тим самим навантаження на мережу та вимоги до пристроїв зберігання данних.

Окремо хочемо зазначити, що питання відстані передачі аналового сигналу ми вирішуємо за допомогою комплекту передачі аналогово відеосигналу по оптоволокну. Наприклад, за допомогою ось такого комплекту https://asec.com.ua/asecshop/videonablyudenie/dop/video-fiber-kit-2ch-detail. До речі, є різні варіанти виконання таких передатчиків з різною роздільною здатністю відео, кількістю відеоканалів, можливістю передавати додаткову інформацію, наприклад RS-485 інтерфейс. Але ж ціна питання зростає, що нівелює дешевизну аналогового обладнання.

 

Вбудовані в камеру інтелектуальні функції

Можливості IP-камер не обмежуються передачею лише відеопотока. Вбудовані інтелектуальні функції дозволяють камерам самостійно виконувати багато задач, знижуючи навантаження на операторів та надаючи важливі для бізнеса дані і підвищуючи ефективність відеоспостереження.

Функція відеодетектора руху дозволяє камері активувати події, якщо в полі обзору щось відбувається. Вбудована функція сигналізації про несанкціоноване втручання повідомляє оператора про спроби втручання в роботу камери.

2 motion detection

 Інша корисна функція - контроль перетинання віртуального кордону. Ця функція допомагає виявляти рухомі об'єкти, які перетинають віртуальну лінію, дозволяючи автоматично ініціювати події. 

3 video analytics

 

Повна інтеграція

IP-камера дозволяє передавати живлення, відео- та аудіоданні, сигнали керування та сигнали ввода/вивода по одному кабелю. Це знижує витрати, розширює функціонал та відкриває широкі можливості для інтеграції.

Використовуючи входи та виходи камери, можна організовувати керування іншими пристроями - автоматично або під наглядом оператора. Вбудована підтримка двонаправленої передачі аудіосигнала дозволяє операторові розмовляти з людиною, що стоїть перед камерою. Аудіофункції камери також можна використовувати для виявлення подій та активації тривоги чи запису.

У випадку аналогової PTZ-камери для управління панорамуванням, нахилом та зумом необхідний окремий кабель. Для підтримки звука - ще один. Разом з кабелями для живлення та відео все це створює дорогу і негнучну інфраструктуру. Варто зазначити, що виробники аналогових відеокамер високої роздільної здатності створюють обладнання та впроваджують різноманітні проприєтарні протоколи передачі відео, сигналів керування PTZ та живлення одним коаксіальним кабелем. Це досить зручно, однак висуває вимоги щодо якості коаксіального кабелю та накладає обмеження щодо використання обладнання іншого виробника.

 

Вбудовані засоби безпеки

IP-камери підтримують шифрування відеопотока, а також багаторівневе керування доступом. Таким чином, ви можете точно контролювати доступ до інформації у вашій системі в залежності від користувача, і ваше відео буде надійно захищене від будь-яких сторонніх маніпуляцій.

Аналогове відео не захищене. В силу відсутності будь-якого шифрування чи аутентифікації відеопоток з аналогової камери можна легко переглянути, змінити чи замінити, втрутившись у роботу системи відеоспостереження. Додатково до шифрування HTTPS і підтримці VPN IP-камера також дозволяє використовувати стандарт IEEE 802.1x і фільтрацію IP-адрес. До всіх відеозаписів можна додати цифрові водяні знаки.

 

Чудове зображення рухомих об'єктів

Аналогові камери реєструють зображення порядково. Це значить, що в одному проході скануються непарні рядки, в другому - тільки парні. Потім ці 2 набори рядків об'єднуються в одне зображення. Проблема полягає у тому, що будь-який рух у кадрі викликає розмиття результуючого зображення. При використанні IP-камери не виникає проблем, пов'язаних з черезрядковою розгорткою. Завдяки прогресивній розгортці у кажному кадрі реєструється усе зображення цілком, що забезпечує чудову якість зображення.

 

Легкість масштабування

Системи відеоспостереження на базі IP-технологій легко масштабуються, якщо виникає така необхідність. Вимоги до кабельної інфраструктури нижчі, ніж до аналогових систем, а відкриті стандарти позбавляють прив'язки до проприєтарних технологій.

Додавання камер чи функцій до аналогової системи вимагає нових кабельних ліній і необхідного нового обладнання, що для системи на базі проприєтарних технологій може обмежувати вибір вузьким набором продуктів одного постачальника.

Консорціум ONVIF - відкрита галузева організація по розробці єдиного стандарту інтерфейсу для засобів фізичної безпеки на базі протокола IP. Підтримка ONVIF гарантує сумісність і взаємодію IP-обладнання різних виробників в загальній мережі.

Завдяки використанню стандартного IP-обладнання система легко інтегрується з іншими системами. Ви можете легко передавати IP-потік туди, де він потрібен, а камери можна модернізувати, встановлюючи в них інтелектуальні програмні модулі для розширення функціональності.

 

Зниження сумарних витрат

Сукупна вартість володіння для систем на базі IP-технологій може навіть бути нижчою в порівнянні з аналоговими системами. Це насамперед залежить від конкретного об'єкта та кількості відеокамер на ньому. Не дивлячись на більш низку вартість аналогових камер, супутні витрати на роботи та цифрові відеореєстратори зміщують баланс на користь IP-камер.

Дослідження показують, що в середньому при 40 камерах вартість IP-системи виявлялась нижче на 16%, ніж аналогової.

Менша кількість кабелів потребує меншого обсягу обслуговування, а відкриті стандарти дозволяють використовувати для інтеграціїї функцій недороге масове ІТ-обладнання.

 

Нові можливості

Система відеоспостереження, побудована на базі IP-технологій, готова до майбутніх викликів та можливостей. Відкриті стандарти і модульна архітектура дозволяє адаптувати ваші камери до новітніх технологій.

Система на базі IP-технологій має багато переваг перед аналоговою системою. Вбудований в камеру WEB-інтерфейс забезпечує зручний доступ. Керування системою і пристроями зберігання данних можна здійснювати дистанційно.

IP-камери легко модернізуються, а обслуговування і огляд системи можна виконувати на рівні окремих камер. IP-камери з картами пам'яті SD/SDHC чи NAS-накопичувачами забезпечують ефективне та економічне локальне зберігання записів та резервування системи.

4 schematic network video

//За матеріалами сайту axis.com 

 

 

Подкатегории

Новости

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

   Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.