Статьи
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

Висока роздільна здатність

Роздільна здатність IP-відеокамер не має обмежень, які властиві аналоговим камерам. 5 мегапіксельна IP-камера за деталізацією в десять разів краща, ніж аналогова з роздільною здатністю 4CIF.

З появою стандартів AHD, TVI, CVI ця ситуація дещо змінилася: на ринку присутні аналогові камери з роздільною здатністю до 8 мегапікселів. Коштують вони дешевше аналогічних за роздільною здатністю IP-камер, однак вартість відеореєстратора для них, витрат на кабельну інфраструктуру та недоліків аналогової передачі сигналу дуже часто нівелюють їх цінову перевагу.

 1 resolutions

Порівняння зображення з камер різної роздільної здатності.
1: 4 CIF (704 x 576)
2: SVGA (800 x 600)
3: HDTV 720p (1280 x 720)
4: HDTV 1080p (1920 x 1080)
5: 3 Мп (2048 x 1536)
6: 5 Мп (2592 x 1944)
7: 4K (3840 x 2160)

IP-камери, зокрема виробництва Axis, мають декілька варіантів форматів кадра, наприклад 4:3 або 16:9. Це дозволяє знімати більш широкі області та охопити відеоспостереженням ті зоні, які необхідні.

 

Простота установки

IP-камери легко підключити до існуючої мережі передачі даних, так що не потрібно буде вкладати кошти в нову кабельну інфраструктуру. При використанні технології  Power over Ethernet (PoE) достатньо лище прокладання до камери одного кабелю, по якому будуть передаватися данні та живлення. Якщо ваші мережеві комутатори мають джерело безперебійного живлення, то вони забезпечать живленням і камери.

IP-камери мають інструменти, які полегшують їх установку. Так IP-камери Axis мають інструмент дистанційного фокусування варіфокального об'єктива, лічильник пікселів допомагає впевнитися в тому, що роздільна здатність камери відповідає вимогам у конкретній ситуації.

 

Повністю цифрова технологія

Зображення з IP-камери не втрачає якості при передачі на великі відстані на відміну від аналогового сигналу, якість якого падає при збільшенні відстані передачі. Цифровий сигнал завжди зберігає незмінну якість. Також одна відеокамера може одночасно передавати різним користувачам відеопотоки, які можуть відрізнятися за якістю і відповідати різним частинам зображення, знижуючи тим самим навантаження на мережу та вимоги до пристроїв зберігання данних.

Окремо хочемо зазначити, що питання відстані передачі аналового сигналу ми вирішуємо за допомогою комплекту передачі аналогово відеосигналу по оптоволокну. Наприклад, за допомогою ось такого комплекту https://asec.com.ua/asecshop/videonablyudenie/dop/video-fiber-kit-2ch-detail. До речі, є різні варіанти виконання таких передатчиків з різною роздільною здатністю відео, кількістю відеоканалів, можливістю передавати додаткову інформацію, наприклад RS-485 інтерфейс. Але ж ціна питання зростає, що нівелює дешевизну аналогового обладнання.

 

Вбудовані в камеру інтелектуальні функції

Можливості IP-камер не обмежуються передачею лише відеопотока. Вбудовані інтелектуальні функції дозволяють камерам самостійно виконувати багато задач, знижуючи навантаження на операторів та надаючи важливі для бізнеса дані і підвищуючи ефективність відеоспостереження.

Функція відеодетектора руху дозволяє камері активувати події, якщо в полі обзору щось відбувається. Вбудована функція сигналізації про несанкціоноване втручання повідомляє оператора про спроби втручання в роботу камери.

2 motion detection

 Інша корисна функція - контроль перетинання віртуального кордону. Ця функція допомагає виявляти рухомі об'єкти, які перетинають віртуальну лінію, дозволяючи автоматично ініціювати події. 

3 video analytics

 

Повна інтеграція

IP-камера дозволяє передавати живлення, відео- та аудіоданні, сигнали керування та сигнали ввода/вивода по одному кабелю. Це знижує витрати, розширює функціонал та відкриває широкі можливості для інтеграції.

Використовуючи входи та виходи камери, можна організовувати керування іншими пристроями - автоматично або під наглядом оператора. Вбудована підтримка двонаправленої передачі аудіосигнала дозволяє операторові розмовляти з людиною, що стоїть перед камерою. Аудіофункції камери також можна використовувати для виявлення подій та активації тривоги чи запису.

У випадку аналогової PTZ-камери для управління панорамуванням, нахилом та зумом необхідний окремий кабель. Для підтримки звука - ще один. Разом з кабелями для живлення та відео все це створює дорогу і негнучну інфраструктуру. Варто зазначити, що виробники аналогових відеокамер високої роздільної здатності створюють обладнання та впроваджують різноманітні проприєтарні протоколи передачі відео, сигналів керування PTZ та живлення одним коаксіальним кабелем. Це досить зручно, однак висуває вимоги щодо якості коаксіального кабелю та накладає обмеження щодо використання обладнання іншого виробника.

 

Вбудовані засоби безпеки

IP-камери підтримують шифрування відеопотока, а також багаторівневе керування доступом. Таким чином, ви можете точно контролювати доступ до інформації у вашій системі в залежності від користувача, і ваше відео буде надійно захищене від будь-яких сторонніх маніпуляцій.

Аналогове відео не захищене. В силу відсутності будь-якого шифрування чи аутентифікації відеопоток з аналогової камери можна легко переглянути, змінити чи замінити, втрутившись у роботу системи відеоспостереження. Додатково до шифрування HTTPS і підтримці VPN IP-камера також дозволяє використовувати стандарт IEEE 802.1x і фільтрацію IP-адрес. До всіх відеозаписів можна додати цифрові водяні знаки.

 

Чудове зображення рухомих об'єктів

Аналогові камери реєструють зображення порядково. Це значить, що в одному проході скануються непарні рядки, в другому - тільки парні. Потім ці 2 набори рядків об'єднуються в одне зображення. Проблема полягає у тому, що будь-який рух у кадрі викликає розмиття результуючого зображення. При використанні IP-камери не виникає проблем, пов'язаних з черезрядковою розгорткою. Завдяки прогресивній розгортці у кажному кадрі реєструється усе зображення цілком, що забезпечує чудову якість зображення.

 

Легкість масштабування

Системи відеоспостереження на базі IP-технологій легко масштабуються, якщо виникає така необхідність. Вимоги до кабельної інфраструктури нижчі, ніж до аналогових систем, а відкриті стандарти позбавляють прив'язки до проприєтарних технологій.

Додавання камер чи функцій до аналогової системи вимагає нових кабельних ліній і необхідного нового обладнання, що для системи на базі проприєтарних технологій може обмежувати вибір вузьким набором продуктів одного постачальника.

Консорціум ONVIF - відкрита галузева організація по розробці єдиного стандарту інтерфейсу для засобів фізичної безпеки на базі протокола IP. Підтримка ONVIF гарантує сумісність і взаємодію IP-обладнання різних виробників в загальній мережі.

Завдяки використанню стандартного IP-обладнання система легко інтегрується з іншими системами. Ви можете легко передавати IP-потік туди, де він потрібен, а камери можна модернізувати, встановлюючи в них інтелектуальні програмні модулі для розширення функціональності.

 

Зниження сумарних витрат

Сукупна вартість володіння для систем на базі IP-технологій може навіть бути нижчою в порівнянні з аналоговими системами. Це насамперед залежить від конкретного об'єкта та кількості відеокамер на ньому. Не дивлячись на більш низку вартість аналогових камер, супутні витрати на роботи та цифрові відеореєстратори зміщують баланс на користь IP-камер.

Дослідження показують, що в середньому при 40 камерах вартість IP-системи виявлялась нижче на 16%, ніж аналогової.

Менша кількість кабелів потребує меншого обсягу обслуговування, а відкриті стандарти дозволяють використовувати для інтеграціїї функцій недороге масове ІТ-обладнання.

 

Нові можливості

Система відеоспостереження, побудована на базі IP-технологій, готова до майбутніх викликів та можливостей. Відкриті стандарти і модульна архітектура дозволяє адаптувати ваші камери до новітніх технологій.

Система на базі IP-технологій має багато переваг перед аналоговою системою. Вбудований в камеру WEB-інтерфейс забезпечує зручний доступ. Керування системою і пристроями зберігання данних можна здійснювати дистанційно.

IP-камери легко модернізуються, а обслуговування і огляд системи можна виконувати на рівні окремих камер. IP-камери з картами пам'яті SD/SDHC чи NAS-накопичувачами забезпечують ефективне та економічне локальне зберігання записів та резервування системи.

4 schematic network video

//За матеріалами сайту axis.com 

 

 

Новости

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

   Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.