Про это
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
тел. (056) 785-39-38
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты

У наш час при побудові систем відеоспостереження та СКС з метою економії коштів підрядники часто пропонують, а замовники не рідше погоджують використовувати не мідний кабель, а біметалевий (оміднений алюміній).

Що ми можемо сказати відносно цього?

Такий кабель не пройде жодне тестування за стандартом побудови СКС ISO/IEC 11801. На біметалевому кабелі на відстані 100м POE IP камера може запуститись, а може не запуститись - все залежить від того, чи правильний бубен сьогодні підібрали монтажники та інженери. Але навіть якщо запуститься, то зробить це ненадовго. Після заходу сонця ввімкнеться ІЧ-підствітка, після чого охоронець побачить чорну картинку на моніторі, а у декого задзвонить телефон. Співробітники підрядника після цього можуть збирати валізи: або тікати, або їхати перекладати кабель.

На правах "аби похвастатися"

Цим постом починаємо серію розповідей про наші технічні рішення під час встановлення систем безпеки.

На етапі будівництва сонячної електростанції потрібно було встановити периметральні камери спостереження. Ціль - спостереження в режимі реального часу з метою виявлення та попередження проникнення на територію об'єкту.

Обираючи тип системи відеоспостереження, було прийняте однозначне рішення щодо встановлення IP-відеоспостереження. Значна протяжність периметра (близько 600м), незахищеність аналогово сигналу від побічних електромагнітних випромінювань та наведень, необхідність прокладання більшої кількості кабельних трас призвела до того, що встановлення систем аналогового відеоспостереження навіть не розглядалось.

Замовнику було запропоновано 2 варіанта відеокамер: з роздільною здатністю 2 та 4 мегапікселі. Зупились на відеокамерах 2 мегапікселі як таких, що за співвідношенням ціна/якість найбільше підходять для досягнення цілей замовника.

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

    тел. (056) 785-39-38
Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.