Блог
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты
Дуже часто в своїх проектах ми використовуємо зчитувачі радіочастотних ідентифікаторів типу Uprox SL mini. Ці зчитувачі чудово зарекомендували себе на об'єктах різної складності, характеризуються широкою функціональністю (працюють одночасно з ідентифікаторами стандартів EM-Marine, Mifare, технологіями BLE та NFC), достатньо великим часом напрацювання на відмову та мають універсальну конструкцію, яка дозволяє використовувати їх як в приміщеннях, так і просто неба.
У той же час така конструкція зчитувача висуває певні вимоги до його монтажу.
Встановлення зчитувача на гіпсокартоновій стіні, профнастилі чи іншому матеріалі, за яким є ніша, як правило, не викликає жодних проблем. Є можливість зховати надлишок кабелю в стіні, і при необхідності завжди буде доступ до місця з'єднання для заміни зчитувача чи будь-яких інших робіт.
Але що робити, коли стіна виконана з цегли, потрібно виконати прихований монтаж кабелю, а зховати його надлишок разом із місцем з'єднання в стіні неможливо?
Ну звичайно ви можете зробити штробу та зховати в ній кабель разом з місцем з'єднання, замурувавши їх. Але що ви робитимете у випадку, коли буде необхідність заміни зчитувача?
На своїх об'єктах ми закладаємо в штробу в стіні металопластикову трубу, через яку завжди можемо перетягнути кабель, вивільнивши місце з'єднання, та замінити зчитувач у разі такої необхідності.
Замовити обстеження об'єкту та монтаж системи контроля доступа можна тут https://avansec.com.ua/accesscontrol

У наш час при побудові систем відеоспостереження та СКС з метою економії коштів підрядники часто пропонують, а замовники не рідше погоджують використовувати не мідний кабель, а біметалевий (оміднений алюміній).

Що ми можемо сказати відносно цього?

Такий кабель не пройде жодне тестування за стандартом побудови СКС ISO/IEC 11801. На біметалевому кабелі на відстані 100м POE IP камера може запуститись, а може не запуститись - все залежить від того, чи правильний бубен сьогодні підібрали монтажники та інженери. Але навіть якщо запуститься, то зробить це ненадовго. Після заходу сонця ввімкнеться ІЧ-підствітка, після чого охоронець побачить чорну картинку на моніторі, а у декого задзвонить телефон. Співробітники підрядника після цього можуть збирати валізи: або тікати, або їхати перекладати кабель.

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

   Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.