Проекты
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
тел. (056) 785-39-38
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты
Регистрация

У одного з постійних клієнтів виникла необхідність в управлінні доступом до їдальні. Специфіка підприємства полягає у тому, що  на його території працюють не тільки штатні співробітники, а й робітники підрядних організацій. Якщо перша категорії робітників харчується в їдальні за рахунок Підприємства, то робітники підрядних організацій мають змогу харчуватися за умови розрахунку за обід. Крім того, кожен із штатних робітників підприємства повинен мати змогу харчуватися не частіше, ніж 1 раз на добу, а для співробітників підрядних організацій таке обмеження не діє. Існує також третя категорія співробітників підприємства – керівництво, для якого також відсутні будь-які обмеження по кількості обідів.

Додатково замовником була поставлена задача встановити різний час обідньої перерви для робітників різних відділів підприємства та підрядних організацій.

Після оцінки вимог до роботи системи управління доступом, нами було встановлене наступне апаратне та забезпечення: контролер U-Prox IP400, зчитувач Proximity-карток U-Prox mini та мережевий чековий принтер Citizen CT-S310II Ethernet. В якості «ядра» системи контроля і управління доступом був встановлений та налаштований програмний комплекс Actima, а також розроблений новий шаблон звіту системи. Співробітники їдальні ведуть облік кількості відвідувачів за отриманими чеками, а керівництво звіряє цю кількість з даними СКУД.

Після проходження тижневого пуско-налагоджувального періоду система продовжує успішно виконувати поставлені перед нею задачі. 

зчитувач U-Prox miniЧековий принтерПриклад чека

На правах "аби похвастатися"

Цим постом починаємо серію розповідей про наші технічні рішення під час встановлення систем безпеки.

На етапі будівництва сонячної електростанції потрібно було встановити периметральні камери спостереження. Ціль - спостереження в режимі реального часу з метою виявлення та попередження проникнення на територію об'єкту.

Обираючи тип системи відеоспостереження, було прийняте однозначне рішення щодо встановлення IP-відеоспостереження. Значна протяжність периметра (близько 600м), незахищеність аналогово сигналу від побічних електромагнітних випромінювань та наведень, необхідність прокладання більшої кількості кабельних трас призвела до того, що встановлення систем аналогового відеоспостереження навіть не розглядалось.

Замовнику було запропоновано 2 варіанта відеокамер: з роздільною здатністю 2 та 4 мегапікселі. Зупились на відеокамерах 2 мегапікселі як таких, що за співвідношенням ціна/якість найбільше підходять для досягнення цілей замовника.

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

    тел. (056) 785-39-38
Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.