Проекты
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты

У одного з постійних клієнтів виникла необхідність в управлінні доступом до їдальні. Специфіка підприємства полягає у тому, що  на його території працюють не тільки штатні співробітники, а й робітники підрядних організацій. Якщо перша категорії робітників харчується в їдальні за рахунок Підприємства, то робітники підрядних організацій мають змогу харчуватися за умови розрахунку за обід. Крім того, кожен із штатних робітників підприємства повинен мати змогу харчуватися не частіше, ніж 1 раз на добу, а для співробітників підрядних організацій таке обмеження не діє. Існує також третя категорія співробітників підприємства – керівництво, для якого також відсутні будь-які обмеження по кількості обідів.

Додатково замовником була поставлена задача встановити різний час обідньої перерви для робітників різних відділів підприємства та підрядних організацій.

Після оцінки вимог до роботи системи управління доступом, нами було встановлене наступне апаратне та забезпечення: контролер U-Prox IP400, зчитувач Proximity-карток U-Prox mini та мережевий чековий принтер Citizen CT-S310II Ethernet. В якості «ядра» системи контроля і управління доступом був встановлений та налаштований програмний комплекс Actima, а також розроблений новий шаблон звіту системи. Співробітники їдальні ведуть облік кількості відвідувачів за отриманими чеками, а керівництво звіряє цю кількість з даними СКУД.

Після проходження тижневого пуско-налагоджувального періоду система продовжує успішно виконувати поставлені перед нею задачі. 

зчитувач U-Prox miniЧековий принтерПриклад чека

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

   Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.