Статьи
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

Сучасні системи контролю та управління доступом (СКУД) є мережею пристроїв, за допомогою яких зону, що охороняється можна обладнати автоматичним пропускним пунктом. Складається вона з декількох основних компонентів, виконує певні завдання. Установка систем контролю і управління доступом, як і вибір устаткування, повинна проводитися справжніми професіоналами з урахуванням конкретних особливостей об'єкта. Компанія "Авангард Сек'юріті" може виявитися непоганим помічником для всього цього, тому що пропонує комплексну підтримку з гарантією високої якості і надійності.

Що собою являє СКУД?

Вона є електронною мережею, за допомогою якої можна обмежити доступ на територію, що охороняється. Устаткування працює в автоматичному режимі, що усуває людський фактор. Можна забезпечити надійний захист від несанкціонованого входу, що для деяких об'єктів стає дуже важливим моментом. Раніше співробітники охорони були відповідальними за ідентифікацію осіб, які проходили на об'єкт. Охоронці їх перевіряли, приймали рішення щодо доцільності надання доступу. Але такий підхід застарів, тому що є сучасні технології. Вони значно спрощують процес організації охорони, дозволяють домогтися відмінного результату.

Переваги автоматизованого пропуску на об'єкт

Якщо використовувати якісне автоматизоване обладнання, можна розраховувати на кілька важливих переваг:

 • Економія часу. На обслуговування співробітників, приватних осіб, які будуть проходити через пропускний пункт, витрачається менша кількість часу. Відповідно вдається забезпечити прискорення трафіку.
 • Виключається ймовірність допущення помилок, що мають безпосереднє відношення до людського фактору.
 • Спрощення контролю над співробітниками.
 • У будівлю зможуть потрапити тільки особи, яких схвалив адміністратор.

Використовуватися спеціальна система може на різних об'єктах, включаючи будівлі і інші подібні місця.

Можливості, головні функції

СКУД виконує кілька основних функцій. Головним завданням стає розпізнавання осіб, які потрапляють на територію, яка охороняється. В основі лежить використання спеціального ключа, що допомагає підвищити безпеку. Якщо людина не має дозволу від адміністратора, він не зможе пройти на територію. Система аналізує інформацію з бази даних, щоб прийняти рішення щодо пропуску конкретної особи. Сучасні системи можуть мати розширені можливості завдяки установці додаткового обладнання. Серед деяких подібних функцій можна відзначити:

  • Облік годин, які відпрацювали співробітники.
  • Блокування окремих дверей.
  • Обмеження кількості разів для використання ключа за певний часовий проміжок.
  • Контроль над робочим часом тощо.

Завдяки встановленню сучасного обладнання на об'єкті можна добитися відмінного якісного результату. Головне підібрати його відповідно до конкретних потреб.

Новости

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

   Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.