Статьи
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

Останнім часом все більш популярним вибором стає комплексна система безпеки, яка може ефективно використовуватися на різноманітних об'єктах. Вона дає можливість захистити їх від несанкціонованого проникнення, забезпечити повний контроль і т.д. Дуже важливо купити систему відеоспостереження високої якості для виконання основних функцій. Вона являє собою одну з базових частин комплексної системи. Компанія "Авангард Сек'юріті" допоможе підібрати під конкретні потреби оптимальне обладнання, повністю відповідає всім стандартам.

Особливості систем відеоспостереження

Це спеціальне обладнання, яке дає можливість забезпечити спостереження за різними частинами об'єкта. Вона не виконує безпосередньо захисних функцій, але дозволяє контролювати практично всі, що відбувається на території. Використання камер дає можливість співробітником охорони конкретного об'єкта візуально контролювати територію, її периметр. Для цього інформація з камер подається на монітори, які можуть розташовуватися в спеціальній кімнаті на підприємстві або в центрі охорони. Візуально можна контролювати практично всі, що може статися на території. Це можуть бути такі чинники загрози, як проникнення несанкціонованого характеру, загоряння, відстеження ситуації в торговому залі і т.д. Це функціональне обладнання, без якого практично неможливо обійтися на багатьох виробничих, торгових та інших подібних об'єктах.
Камери дозволяють повноцінно відстежувати ситуацію не тільки вдень, але і в темний час доби, тому що вони володіють інфрачервоним підсвічуванням. Тому гарантується надійний рівень захисту об'єкта фактично в цілодобовому режимі. Додатково можна встановити системи поворотного типу, щоб спостерігати за об'єктом було ще зручніше.


Переваги використання відеоспостереження всередині комплексної системи

Сучасні комплексні охоронні системи не зможуть повноцінно виконувати свої функції без відеоспостереження. Головне підібрати його відповідно до конкретних потреб, щоб забезпечити максимальну надійність, ефективність та інші подібні моменти. Серед основних переваг застосування цього обладнання можна відзначити:

  • Можливість охопити практично всю територію, як на вулиці, так і всередині приміщень за допомогою системи камер.
  • Ефективність спостереження незалежно від часу доби.
  • Деякі камери автоматично подають інформацію в разі виявлення загрози.

Як працює відеоспостереження?

Воно може функціонувати по-різному. В основному, якщо щось починає відбуватися на об'єкті, співробітники охорони це бачить на моніторі. Відповідно він може подати сигнал іншим співробітникам, які зреагують максимально швидко. Сучасне обладнання також може автоматично подавати сигнали щодо тривоги. Наприклад, виявилася якась проблема, після чого сигнал відразу надходить на центральний охоронний пункт. Також система дозволяє записувати і зберігати відео.

Новости

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

   Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.