Статьи
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты

Полезное

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Качественная система видеонаблюдения может выполнить множество полезных функций, стать настоящей находкой для повышения уровня безопасности на том или ином объекте. Это защита от несанкционированного проникновения. На современном рынке представлено большое количество видов систем, которые обладают своими уникальными особенностями и достоинствами. Установка систем видео наблюдения может производиться на разнообразных объектах, среди которых частные дома, квартиры, производственные предприятия, офисы и т.д.

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Сучасні системи контролю та управління доступом (СКУД) є мережею пристроїв, за допомогою яких зону, що охороняється можна обладнати автоматичним пропускним пунктом. Складається вона з декількох основних компонентів, виконує певні завдання. Установка систем контролю і управління доступом, як і вибір устаткування, повинна проводитися справжніми професіоналами з урахуванням конкретних особливостей об'єкта. Компанія "Авангард Сек'юріті" може виявитися непоганим помічником для всього цього, тому що пропонує комплексну підтримку з гарантією високої якості і надійності.

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Бажаєте встановити систему відеоспостереження, але не знаєте з чого почати? Тож ми спробуємо поділитися з Вами нашим досвідом, щоб ви відчували позитивний ефект від встановлення та єксплуатації системи відеоспостереження.

 

Що таке технічне завдання на проектування/встановлення відеоспостереження і навіщо воно потрібне?

Перш за все, і найголовніше - сформулюйте технічне завдання до системи відеоспостереження. Навіть якщо ви збираєтесь встановлювати її власноруч без допомоги спеціалізованих компаній. Бажано все це записати на папері або в електронному документі. В технічному завданні сформулюйте основну задачу, яку має виконувати система відеоспостереження, яких цілей ви хочете досягти, встановивши систему. Це основне, без чого не можливо рухатися далі і правильно підібрати обладнання для відеоспостереження. Навіть якщо основна мета "для галочки" чи "щоб була", то так чесно і запишіть. 

Після з'ясування мети встановлення відеоспостереження вам необхідно визначити самі важливі зони на вашому об'єкті, з'ясувати, що ви хочете "бачити" в кожній з цих зон. Наприклад, вам необхідно розпізнавати номер автотранспорту на в'їзді на територію об'єкта, робити це автоматично чи у ручному режимі при перегляді архіва, або вам потрібно бачити загальний план, колір та марку автотранспорту. При вході у приміщення потрібно здійснювати ідентифікацію осіб чи достатньо розуміти лише їх кількість?

У технічному завданні варто додатково зазначити кількість днів зберігання архіву, географічне місце його зберігання, бажаний режим роботи відеоспостереження, необхідність безперебійного живлення, необхідність функцій відеоаналітики (розпізнавання номеру, обличчя, наявності чи відсутності засобів індивідуального захисту і т.і.

 

Проектування системи відеспостереження

На цьому етапі здійснюється підбір необхідного обладнання (типу, технічних характеристик), технологій передачі даних (кабельні лінії, комутаційне обладнання), програмного забезпечення. Помилка, допущена на етапі проектування - це скоріш за все марно витрачені кошти. Адже в такому випадку результат не буде відповідати Вашим очікуванням. Для прикладу, неправильний підбір відеокамери може призвести до того, що вона не буде повною мірою виконувати ті завдання, що планувались в технічному завданні на відеоспостереження. Це наприклад може бути занадто широкий кут огляду відеокамери, низька роздільна здатність або чутливість матриці, відсутня або недостатня підсвітка камери, використання поворотних камер в режимі "без оператора" та спеціалізованого програмного забезпечення, що автоматично керує цією камерою. 

Не менш важливим питанням є проектування трас прокладки кабельної мережі. Наприклад, близькість сигнального кабелю до зон з підвищеними електромагнітними випромінюваннями чи наводками може привести як до проблем використання певного типу обладнання, так і виходу з ладу всієї системи відеоспостереження.

Неправильно підібране комутаційне обладнання може привести до неможливості віддаленого контролю за роботою системи відеоспостереження, керування роботою камер, а в найгіршому випадку - до виходу з ладу обладнання. На цьому етапі потрібно чітко розуміти відвовідність обладнання задекларованим стандартам та сумісність елементів системи відеоспостереження.

На етапі проектування здійснюється також проектування системи відеоспостереження в спеціалізованому програмному забезпеченні, що додатково допомагає завчасно усунути помилки ще до етапу закупівлі обладнання.

 

Закупівля обладнання

Здається, найпростіший етап, якщо є кошти. Однак і на цьому етапі побудови системи є свої "підводні камені". Окрім більш вигідної цінової пропозиції варто проаналізувати якість гарантійного та післягарантійного обслуговування, а також доступність і кваліфікацію технічної підтримки зі сторони постачальника обладнання. Погодьтеся, міняти частину обладнання системи тільки тому, що в програмному забезпеченні обладнання (прошивках) розробник допустив помилку, якою можуть скористатися зловмисники, досить затратно. А ця загроза може спричинити те, що в кращому випадку обладнання буде деактивовано, а в гіршому – сторонні особи отримають доступ до вашої системи (доступ до керування вашою системою, доступ до архіву чи зміна паролів доступу користувачів). При цьому технічна підтримка виробника мовчить, або рекомендує відключити доступ системи до мережі, тобто віддалене керування такою системою стає неможливим. І такі випадки непоодинокі.

 

Монтаж, пусконалагоджувальні роботи та експлуатація відеоспостереження

Якщо на етапі проектування все зроблено правильно, скоріш за все у Вас не буде жодних проблем з монтажем. Але для розуміння, монтаж - це не скрутити кабель, це не прикрутити відеокамеру. Монтаж починається з прокладання кабельних трас, при необхідності погодженні і внесенні змін до проекту, надійному і правильному встановленні роз'ємів, організації заземлення обладнання. Пусконалагоджувальні роботи полягають у налаштуванні обладнання відеоспостереження, юстируванні камер, налаштуванні програмного забезпечення, клієнтів системи системи відеоспостереження, налаштуванні шлюзів безпеки для унеможливлення несанкціонованого доступу.

videoinstall

Після цього наступає етап функціонування системи - те для чого і створювалося відеоспостереження. Саме на цьому етапі Ви отримаєте відповіді на питання:

 • Чи правильно була запроектована система?
 • Чи надійно працює обладнання?
 • Чи зручно взагалі користуватися системою?

Під час експлуатації Ви зрозумієте різницю між поняттями "вартість відеоспостереження" і "вартість експлуатації відеоспостереження", зможете на власному досвіді перевірити, чому не варто обирати найдешевше обладнання, навіть якщо в характеристиках не бачите різниці, чому краще встановити керований комутатор, який в 3 рази дорожчий, ніж дешевий некерований.

І головне, якщо є сумніви на деякому з етапів, краще зверніться до професіоналів. Наприклад, спеціалісти нашої компанії можуть надати вам кваліфіковані рекомендації, в деяких випадках безкоштовні, для інших у нас є послуга шеф-монтажа, де за помірну плату ми виступимо консультантами при Вашій самостійній побудові системи відеоспостереження, допоможемо налаштувати обладнання та провести пусконалагоджувальні роботи.

 

І нарешті корисні посилання.

 • Хочете дізнатися додатково про нашу послугу встановлення відеоспостереження? Тоді вам сюди.
 • Варстість монтажних та пусконалагоджувальних робіт зі встановлення системи відеоспостереження тут.
 • Потрібне обладнання для відеоспостереження? Вам в наш магазин.
 • А тут ми ділимося нашими проектами та роздумами про те, чим займаємось.

 

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Останнім часом все більш популярним вибором стає комплексна система безпеки, яка може ефективно використовуватися на різноманітних об'єктах. Вона дає можливість захистити їх від несанкціонованого проникнення, забезпечити повний контроль і т.д. Дуже важливо купити систему відеоспостереження високої якості для виконання основних функцій. Вона являє собою одну з базових частин комплексної системи. Компанія "Авангард Сек'юріті" допоможе підібрати під конкретні потреби оптимальне обладнання, повністю відповідає всім стандартам.

Особливості систем відеоспостереження

Це спеціальне обладнання, яке дає можливість забезпечити спостереження за різними частинами об'єкта. Вона не виконує безпосередньо захисних функцій, але дозволяє контролювати практично всі, що відбувається на території. Використання камер дає можливість співробітником охорони конкретного об'єкта візуально контролювати територію, її периметр. Для цього інформація з камер подається на монітори, які можуть розташовуватися в спеціальній кімнаті на підприємстві або в центрі охорони. Візуально можна контролювати практично всі, що може статися на території. Це можуть бути такі чинники загрози, як проникнення несанкціонованого характеру, загоряння, відстеження ситуації в торговому залі і т.д. Це функціональне обладнання, без якого практично неможливо обійтися на багатьох виробничих, торгових та інших подібних об'єктах.
Камери дозволяють повноцінно відстежувати ситуацію не тільки вдень, але і в темний час доби, тому що вони володіють інфрачервоним підсвічуванням. Тому гарантується надійний рівень захисту об'єкта фактично в цілодобовому режимі. Додатково можна встановити системи поворотного типу, щоб спостерігати за об'єктом було ще зручніше.

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
foggy londonОбщественность «туманного Альбиона» озабочена проблемой тотального контроля с применением камер видеонаблюдения. Не зря считается, что именно в Великобритании самая насыщенная сеть установленных камер видеонаблюдения в общественных местах.

Радиопрограмма «You and Yours» затронула эту тему в интервью с комиссаром по системам видеонаблюдения Тони Портером. На сайте BBC есть его освещение.

Своё мнение по поводу масштабов систем видеонаблюдения как средства тотального видеоконтроля Тони Портер уже высказывал на Professional Security ST14 в Манчестере и Хитроу в прошлом году.
По поводу большого количества видеокамер он даёт такое пояснение: он указывает на то, что некоторые камеры либо неправильно расположены, либо же просто не работают. При этом он настаивает на соблюдении ключевых принципов видеонаблюдения, в числе которых следующий: использование CCTV должно быть соразмерным, иными словами, если камера не используется, в ней нет нужды - её нужно снять или не устанавливать вовсе.Tony Porter

Однако критики видеонаблюдения несомненно противятся ему в обоих случаях: и когда видеонаблюдение является настолько мощным, что превращает страну в «страну тотального государственного надзора», и когда оно вовсе неэффективное, соответственно не приносит результатов и является пустой тратой денег! Как Тони Портер отмечает, видеонаблюдение является "инструментом" и может быть очень полезным инструментом; и его полезность зависит от того, применяется ли данный инструмент органами местного самоуправления или любым другим пользователем. Несмотря на то, что система видеонаблюдения не сдерживает и не предотвращает преступления, она помогает их обнаруживать, если получаемые изображения достаточно хорошего качества и они попали в распоряжение полиции.

Количество комментариев к интервью Тони Портера показывает, что видеонаблюдение в общественных местах является одной из тех тем, о которой каждый может иметь своё мнение, как и о футбольном хулиганстве. Своё обращение Тони Портер в качестве комиссара систем видеонаблюдения направляет к различным группам населения:
 • к общественности, которая не является специалистами в системах видеонаблюдения, но платит за камеры в общественных местах, которые мониторятся местными властями и используются в качестве доказательств со стороны полиции и судов;
 • к пользователям видеонаблюдения, тем, кто по собственной инициативе может применять камеры наблюдения;
 • к советникам, которые урезают бюджеты, в том числе и на видеонаблюдение;
 • и к властям, которые непосредственно назначили Тони Портера на его должность.

Источник: Professinal Security magazine

Новости

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

   Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.