Новости
г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1
      
Киевстар (067) 631-90-94
МТС (050) 477-89-11
 
Контакты

Рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

Спеціалістами компанії Авангард Секьюріті реалізовано проект зі встановлення системи відеоспостереження на спортивному майданчику однієї із середніх шкіл м.Дніпро.

Система побудована на базі обладнання Hikvision. Особливістю реалізованої системи відеоспостереження є підключення відеокамер за допомогою волоконно-оптичної лінії зв'язку, що забезпечує високий рівень захисту від електро-магнітних завад та дозволяє отримати зображення високої якості.

Змонтовані 2 мультиформатні відеокамери Hikvision DS-2CE16D0T-IT5F з роздільною здатністю 2 мегапікселі та потужною інфра-червоною підсвіткою до 80 метрів. В якості відеореєстратора використано 4-х канальний мультиформатний відеореєстратор Hikvision DS-7104HQHI-F1/N із встановленим жорстким диском Western Digital лінійки Purple.

Жорсткі диски WD Purple оптимізовані для роботи в системах відеоспостереження. В накопичувачах цієї серії реалізована технологія AllFrame, яка допомагає скоротити втрати відеокадрів, забезпечує стабільну роботу накопичувача в режимі 24/7 протягом значного часу.

Спеціалісти компанії Авангард Секьюріті завжди готові втілити Ваші найсміливіші побажання в сфері систем безпеки. Ми встановлюємо високотехнологічні системи відеоспостереження, дротяні та бездротяні охоронні сигналізації, системи контроля доступу та обліку робочого часу, шлагбауми, турнікети.

Ми робимо Cвіт безпечнішим!

 

 

Контакты

г.Днепр, ул.Короленко, 44, оф.1

   Киевстар: (067) 631-90-94
МТС: (050) 477-89-11
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.